Funkcje programu SendSystem

obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych

Obsługa różnych dostawców pocztowych
Przestań używać kliku programów do tworzenia wysyłek! SendSystem błyskawicznie przygotowuje druki do wysłania listów i paczek dla wielu operatorów. W obecnej ofercie program obsługuje przesyłki:

  • Poczta Polska: list zwykły, list polecony, przesyłka pobraniowa (dotyczy klientów mających podpisaną umowę z Pocztą Polską), paczka pocztowa, multipaczka, przesyłka z zadeklarowaną wartością
  • InPost: list zwykły, list zwykły ekspresowy, list ekspresowy polecony, paczka
  • GLS: przesyłka kurierska

Wkrótce w programie pojawią się kolejne firmy pocztowe i kurierskie!
Odrębny program obejmujący import, łączenie, scalanie i wysyłanie plików JPK VAT znajdziesz tutaj: https://www.jpk-link.pl/wysylanie-jpk (jpk-vat).
To bardzo poszukiwana funkcjonalność pozwalająca łączyć i scalać pliki JPK VAT importowane z dowolnych systemów, programów księgowych.

Tworzenie wydruków dla różnych typów wysyłek
Szybko drukuj formularze na listy i paczki w wielu różnych wzorach i formatach. Zobacz wydruki dla Poczty Polskiej, InPostu, GLS.

Import danych z Allegro
Zapomnij o ręcznym wypełnianiu druczków dla każdej wysyłki. Połącz swoje konto na Allegro z SendSystem i pobieraj dane z zakończonych aukcji. Za pomocą kilku kliknięć przygotuj przesyłkę dla klienta. W programie możesz importować dane z wielu kont na Allegro.

Import z innych programów
Wiemy jak ważny jest system wymiany danych, dlatego oferujemy wykonanie modułu umożliwiającego prosty import listy adresatów lub dyspozycji nadań z obcych programów np. z Twojego systemu sprzedaży.

Baza wysłanych przesyłek
Informacje o wszystkich wysyłkach są przechowywane w programie, dlatego w razie problemów z listem lub paczką szybko odszukasz, kiedy przesyłka została wysłana, ustalisz jej numer nadawczy czy sprawdzisz dane adresata.

Baza adresatów
W SendSystem masz dane wszystkich adresatów w jednym miejscu. Program pamięta wszystkie informacje dotyczące odbiorców. Każdy nowy adresat zostanie automatycznie dodany do książki adresowej.

Adresowanie kopert
Już nie musisz ręcznie wpisywać danych adresowych. Adresowanie kopert będzie od teraz przyjemnością. Wystarczy w programie wybrać adresata, format koperty, czcionkę nadruku i gotowe! Wszystkie dane zostaną wydrukowane na kopercie. Nadrukowane zostaną także dane nadawcy, „R” ki na listach poleconych oraz kody kreskowe.

Tworzenie zestawień
W prosty sposób stwórz zestawienia dotyczące swoich wysyłek np. zestawienie nadania listów poleconych, zbiorcze zestawienie nadawanych paczek.

Drukowanie nalepek adresowych
Oszczędzaj czas dzięki praktycznym samoprzylepnym etykietkom, które można naklejać np. na koperty bąbelkowe. Drukuj arkusze etykiet adresowych lub korzystaj z drukarki do etykiet firmy Brother. Wystarczy wybrać format i wielkość naklejek, a program resztę zrobi za Ciebie.

Polecamy