WSTĘP

Top  Kolejny

 

SendSystem to program wspomagający przygotowanie przesyłek pocztowych i kurierskich. Program ma na celu zautomatyzowanie czynności, które należy wykonać, aby nadać przesyłki. Dzięki wykorzystaniu programu SendSystem w pracy skrócisz czas pracy poświęcony na wysyłki, co najmniej o połowę.

 

SendSystem umożliwia tworzenie i drukowanie wielu formularzy i zestawień. Sprawdzaj nawet każdego dnia, ile przesyłek danego typu zostało nadanych i optymalizuj swoje koszty.

 

Jeśli masz umowę z Pocztą Polską nie musisz już chodzić na pocztę, aby dostać druki czy nadać Książkę Nadawczą. Generuj Książkę Nadawczą w formie elektronicznej w programie SendSystem i przekazuj ją szybko przez Internet, a unikniesz długiego oczekiwania przy okienku pocztowym.

 

Program SendSystem to nie tylko obsługa Poczty Polskiej, ale także innych operatorów: InPost, GLS.

 

Jeśli korzystasz z usług firmy InPost, program automatycznie sprawdzi, które przesyłki możesz wysłać korzystając z usług InPost. System automatycznego sprawdzania, czy dane miasto/miejscowość jest obsługiwana przez InPost pozwoli na uniknięcie pomyłek. Jeśli wprowadzisz przesyłkę z kodem pocztowym, który jest nieobsługiwany przez InPost, program natychmiast to wykryje i zakomunikuje, że należy zmienić operatora.

 

Posiadając program SendSystem w każdej chwili możesz szybko sprawdzić, kiedy i na jaki adres list czy paczka zostały wysłane. Dzięki temu każda niepewna sytuacja zostanie sprawnie rozwiązana, a Ty zyskasz uznanie swoich klientów i kontrahentów.

 

W programie SendSystem posiadasz także bazę wszystkich adresatów, którą możesz zmieniać w dowolnym momencie. Nie musisz już pamiętać i wpisywać kilkukrotnie danych tych samych adresatów. Koniec z wszelkim pomyłkami przy ręcznym wpisywaniu danych, czy zaginionymi listami i paczkami.

 

Program SendSystem dostępny jest w wersji jednostanowiskowej. Możliwe jest jego rozszerzenie o kolejne stanowiska. Mając wersję wielostanowiskową zmiana danych nadawcy na jednym ze stanowisk powoduje zmianę na pozostałych stanowiskach.

 

 

 

Producent programu

Zakup

Wymagania sprzętowe

Instalacja i uruchomienie

Jak rozpocząć pracę

Aktualizacja