O producencie

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT od 1991 r. zajmuje się produkcją nowoczesnych programów komputerowych. Dostarczamy polskim przedsiębiorcom i księgowym rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu, oferując im szeroki asortyment oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. Wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy, pracując zgodnie normą jakości ISO 9001, a naszą rzetelność potwierdza tytuł "Solidna Firma" przyznany w ogólnopolskim programie "Biała Lista" oraz tytuł "Firma Fair Play".

Kluczową wartością firmy są jego doświadczeni i lojalni pracownicy: programiści, web developerzy, graficy, analitycy, handlowcy i specjaliści ds. obsługi klientów. Nasz zespół to w większości ludzie młodzi i dynamiczni, pracujący w firmie FORMAT kilka a nawet kilkanaście lat!

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami odbiorców wobec naszych programów. Hołdując zasadzie, iż najlepszą reklamą jest zadowolony klient, tworzymy solidne i profesjonalne oprogramowanie. Aby zrealizować powyższe zamierzenia, stale poszerzamy wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach mających na celu zwiększanie i unowocześnianie istniejącego w firmie know-how.

Biuro Informatyki Stosowanej Format

Polecamy