InPost

Tworzenie wydruków listów i paczek
Sprawnie i szybko przygotuj formularze do wysyłki dla:

  • paczek
  • listów zwykłych, ekspresowych i poleconych ekspresowych

Zobacz przykłady wydruków

Tworzenie zestawień
Szybko i sprawnie twórz zestawienia. Wystarczy kilka kliknięć, abyś miał gotowe:

  • Książkę Nadawczą
  • wydruk zestawienia przesyłek nierejestrowanych

Obsługa numerów nadań
Dla listów poleconych oraz paczek InPost w programie można wprowadzić numery nadań otrzymane od operatora. Będą one przydzielane przesyłkom i nadrukowywane na formularzach.

Zwrotne Potwierdzenie Odbioru
Program SendSystem umożliwia szybki wydruk aktualnego Zwrotnego Potwierdzenia Odbioru (ZPO).

Obsługa nadawców masowych
Program jest przystosowany do obsługi przesyłek przez nadawców mających podpisaną umowę z InPost. Wystarczy wprowadzić dane umowy, a program będzie nadrukowywał je na formularzach pocztowych i kopertach.

Aktualny cennik przesyłek
SendSystem zawiera pełny cennik oferty InPost z możliwością aktualizacji on-line. Program na bieżąco wylicza cenę przesyłki realizowanej, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, ile zapłacisz. Dodatkowo wprowadzono możliwość wyboru cennika dla klientów, którzy mają niestandardowe warunki cenowe wynegocjowane z operatorem.

Kontrola kodów pocztowych
Chcesz mieć pewność, że adres na który wysyłasz przesyłkę jest obsługiwany przez InPost? Z programem SendSystem to proste, ponieważ posiada on wbudowany zakres kodowy adresatów akceptowalnych przez InPost.

Sprawdzanie statusu przesyłki
W każdym momencie możesz sprawdzić, klikając w SendSystem na wybraną przesyłkę, status jej wysłania poprzez serwis śledzenia przesyłek InPost.

Polecamy